• Siyah Beyaz Aşk 11 Aralık Pazartesi 9.Bölüm Fragmanı izle

  Siyah Beyaz Aşk 11 Aralık Pazartesi 9.Bölüm Fragmanı izle Siyah Beyaz Aşk 8.Bölüm özeti; Siyah Beyaz Aşk’ın 4 Aralık 2017 Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Aslı, Ferhat’ın etkisinden rahatsız olduğunu sert bir dille ifade eder. Ferhat’ın etrafındaki herkese zarar verdiğini ve olmadığı biri gibi davranmak zorunda kaldığını dile getirir. Aslı ile Ferhat’ın yol ayrımı ise savcı Yiğit’in, Ferhat’ı tutuklamasıyla gerçekleşir.
  Siyah Beyaz Aşk 9.Bölüm Fragmanı seyret Aslı, Ferhat’ı ihbar ediyor Siyah Beyaz Aşk son bölümde neler oldu? Namık Emirhan’ın baş düşmanı Şahin Kaçırılan Gülsüm’ü kurtarmak ağabeyi Ferhat’a düşer. Ferhat’ın yanında yine Aslı vardır ve ikiliyi büyük bir tuzak beklemektedir. Ferhat ile Aslı, gittikleri evde kapana kısılırlar ve ev ateşe verilir. Ferhat ile Aslı’nın yaşam mücadelesi nasıl sonuçlanacak? Ferhat ile Aslı, yangından kurtulmayı başarabilecekler mi?
  Siyah Beyaz Aşk 11 Aralık Fragmanı izle Öte yandan Gülsüm, Şahin Cigal’ın adamları tarafından tutulmaktadır. Ferhat, kız kardeşini kurtarmak isterken, en büyük yardım Aslı’dan gelir. Yaşadıklarına inanmakta güçlük çeken Aslı, bambaşka bir insana dönüştüğünün farkındadır.

  http://dizifragmanlar.net/watch/siyah-beyaz-ask-9-bolum-fragmani-video-episode

   


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :